(nepřihlášený uživatel) [přihlásit] [zaregistrovat]
čtvrtek, 25. dubna 2024
Svátek má
Marek
P. O. Box 20, 252 63 Roztoky
info@celiac.cz

Oznamujeme Vám, že díky grantu Ministerstva zdravotnictví České republiky začala od září t. r. na Klinice dětí a dorostu, Ke Karlovu 2 v Praze 2, ve II. patře budovy C fungovat

každé pondělí a úterý, vždy od 14 do 18 hodin

PORADNA PRO CELIAKY.

Poradna je určena zejména pro nově diagnostikované celiaky, ale mohou přijít samozřejmě i ti, kteří se s celiakií a bezlepkovou dietou potýkají déle.

Objednávat se můžete na telefonních číslech:
224 967 776 – 8 (ambulance dětské kliniky)
nebo 602 273 173 (pouze v době poradny).

Dále připomínáme, že pražská zářijová schůzka se výjimečně uskuteční o jeden týden dříve (28. září je státní svátek). Sejdeme se tedy ve čtvrtek 21. září od 17 hodin na pravidelném místě (KDDL, budova C, III. patro).

Těšíme se na setkání s Vámi.

Zapište si do diáře

VII. celostátní setkání Sdružení celiaků České republiky se bude konat dne 19. května 2007 v Kongresovém centru Nemocnice Na Homolce v Praze.

Dne 19. 10. 2006 obnovuje činnost pobočka pro naše členy z Hradce Králové a okolí. Zveme všechny, jichž se problematika celiakie a bezlepkové diety nějakým způsobem dotýká. Schůzka se uskuteční od 17 hodin na Dětské klinice v Hradci Králové. Bližší informace zde.

Poradna pro celiaky, kterou jsme otevřeli v září t. r., se úspěšně rozběhla. Prosíme, objednávejte se do poradny předem. Pokud tak neučiníte, nemůžeme zaručit, že nebudete muset čekat.

Jednou z prvních zájemkyň o informace o celiakii a bezlepkové dietě byla Verunka s maminkou.

Zveřejněno 12. září 2006 v rubrice [Aktuality]