(nepřihlášený uživatel) [přihlásit] [zaregistrovat]
úterý, 27. února 2024
Svátek má
Alexandr
P. O. Box 20, 252 63 Roztoky
info@celiac.cz

Slavnostní otevření pobočky pro plzeňsko-klatovský region

Sdružení celiaků České republiky oznamuje svým stávajícím členům, ale i ostatním zájemcům o členství z plzeňského a klatovského regionu, že v pátek 7. 11. 2003 zahajuje činnost regionální pobočka Sdružení v Přešticích. Práce se ujala maminka dívky s celiakií a srdečně zve všechny zájemce na setkání, která se budou konat pravidelně každý první pátek v měsíci (s výjimkou období letních prázdnin) od 17:00 v učebně č. 3 v Kulturním zařízení na přeštickém Masarykově náměstí.

Další informace poskytne v pracovních dnech paní Švihlová na telefonním čísle 775 313 003 (Po - Ne mezi 17. až 19. hodinou), případně na e-mailu: nadasvihlova@seznam.cz.

Cílem pravidelných schůzek je umožnit setkání lidí s vrozenou nesnášenlivostí lepku se stejně postiženými spoluobčany a zlepšit informovanost celiaků o jejich nemoci, principech diety, výběru vhodných potravin atd. Na schůzkách budou mít zájemci možnost dovědět se aktuality z různých oblastí dotýkajících se života celiaků, v plánu je spolupráce s odbornými lékaři, prezentace firem zabývajících se výrobou nebo dovozem bezlepkových potravin atd. Další náměty jsou vítány!

Zveřejněno 1. listopadu 2003 v rubrice [Aktuality]