(nepřihlášený uživatel) [přihlásit] [zaregistrovat]
neděle, 21. dubna 2024
Svátek má
Alexandra
P. O. Box 20, 252 63 Roztoky
info@celiac.cz

Úžasná, zaručeně spolehlivá pražská bezlepková restaurace – ještě jednou

Milí čtenáři,

velmi rádi přetiskujeme zprávu, která nám do redakce dorazila od kolektivu restaurace "Na Zlaté křižovatce".

Vážení přátelé, je nám potěšením Vám oznámit, že jsme v Praze otevřeli novou ryze bezlepkovou restauraci "Na Zlaté křižovatce". Zaměření restaurace je moderní zdravá kuchyně, včetně české klasiky. Každý týden pro Vás navíc připravíme týdenní nabídku, abychom Vám obohatili výběr. V naší kuchyni najdete pouze čerstvé suroviny, bezlepkové uzeniny z Davle a bezlepkové potraviny od firem Mantler a Schär. Dále nabízíme možnost nakoupit potraviny značky Schär za bezkonkurenční ceny. Jako první v republice a na světě nabízíme točené pivo Celia ze Žatce. Takže neváhejte a přijďte nás navštívit, těšíme se na Vás.

Děkujeme a těšíme se i na Vaši návštěvu :).

Kolektiv restaurace "Na Zlaté křižovatce", http://www.nazlatekrizovatce.cz

Dodatek SCČR:

Restaurace je krásná, čistá, útulná, nově otevřená, nekuřácká. Velmi vhodná i na rodinné oslavy. Připravuje se i dětský koutek. V restauraci není používána žádná nebezlepková surovina, nehrozí tedy ani možnost kontaminace při přípravě bezlepkové stravy tak jako kdekoliv jinde. Všechna jídla, která jsme ochutnali, jsou opravdu vynikající. Můžete si pochutnat např. na skvělé svíčkové s ještě lepšími houskovými knedlíky, v jídelníčku najdete např. i sladké knedlíky, různé druhy omáček, těstoviny, špecle atd. Nechybí ani speciální týdenní nabídky. Ceny jídel i točeného bezlepkového piva Celia jsou dle našeho názoru více než příznivé. Odměnou za konzumaci Vám může být kromě nevídaného gastronomického zážitku i prodej bezlepkových potravin za velmi výhodné ceny. Restaurace do budoucna plánuje pečení bezlepkových chlebů na základě předchozích objednávek. Do restaurace se nebojte vzít celou rodinu, jsme přesvědčeni, že i nebezlepkovým strávníkům bude chutnat.

Moc bychom si přáli, kdybyste společné úsilí kolektivu restaurace i Sdružení celiaků ČR podpořili. Doufáme, že se restaurace Na Zlaté křižovatce, která je navíc velmi dobře dopravně dostupná, stane Vaší jedničkou při návštěvě Prahy i při plánování rodinných oslav, pracovních i osobních schůzek, ale třeba i pravidelných obědů. A nezapomeňte si dát i kávu, i ta nemá chybu. Restauraci opravdu s klidným svědomím DOPORUČUJEME.

O restauraci a Vašich zkušenostech diskutujte pod jiným článkem zde: www.celiac.cz/discussion.aspx?article=189

Zveřejněno 11. dubna 2011 v rubrice [Aktuality]