(nepřihlášený uživatel) [přihlásit] [zaregistrovat]
pátek, 19. července 2019
Svátek má
Čeněk
P. O. Box 20, 252 63 Roztoky
info@celiac.cz

Evropský licenční systém v České republice - informace pro výrobce

21. října 2015 jsme za účasti předsedkyně Asociace evropských organizací celiaků pořádali seminář pro výrobce bezlepkových potravin. Zde najdete zprávu ze semináře a nejdůležitější dokumenty.

Zveřejněno 13. června 2017 v rubrice [Aktuality]

Slevová akce společnosti Kaufland

Upozorňujeme na slevovou akci společnosti Kaufland.

Ve čtvrtek 11. července 2019 bude 30% sleva na bezlepkové produkty. Sleva se odečte na pokladně.

Nezapomeňte využít!

Zveřejněno 9. července 2019 v rubrice [Aktuality]

Prázdninový provoz

Poradna pro celiaky je přes prázdniny přesunuta z Kliniky dětského a dorostového lékařství VFN, Ke Karlovu 2, Praha 2 do prostor kanceláře Sdružení celiaků ČR (Vyšehradská 49, Praha 2). Na stejné adrese najdete i bezlepkový obchůdek s oblíbeným zbožím za výhodné ceny. Na schůzce v poradně i na návštěvě obchůdku se předem domluvte na tel. 602 273 173. Těšíme se na Vás!

Přejeme Vám hezké prázdniny!

Zveřejněno 25. června 2019 v rubrice [Aktuality]

Fotogalerie z XIX. celostátního setkání v Emauzích

Děkujeme všem účastníkům setkání za atmosféru, kterou na setkání vytvořili, tedy jak firmám, které nabízely své produkty za výstavní ceny, tak těm, které se podílely na zajištění občerstvení, dále přednášejícím, které jste mohli vyslechnout (a ptát se jich) na konferenci v refektáři kláštera, a samozřejmě a především vám všem za to, že jste přišli.

Zde pod článkem najdete alespoň pár fotografií ze setkání.

Zveřejněno 25. května 2019 v rubrice [Aktuality]

Kurz bezlepkového pečení na téma Chléb + pizza

Právě se uvolnilo místo na kurzu, který bude v úterý 21. května 2019 na Klinice dětského a dorostového lékařství VFN, Ke Karlovu 2, Praha 2, od 15 hodin. Přihlášení předem na e-mailu objednavky@celiac.cz nutné. Přihlášky potvrzujeme. Lektorky kurzu se na Vás již teď těší!

Zveřejněno 16. května 2019 v rubrice [Aktuality]

Poděkování za účast

Děkujeme všem návštěvníkům setkání celiaků v Emauzích za účast, která předčila očekávání naše i vystavovatelů. Děkujeme také všem přednášejícím za skvělé přednášky a posluchačům za aktivní diskusi. Tak zas za rok na viděnou. Fotogalerii připravujeme.

Zveřejněno 12. května 2019 v rubrice [Aktuality]

Konferenční tašky připraveny

I letos byli naši sponzoři štědří, a tak se všichni členové (současní i budoucí) mohou těšit na skvělé konferenční tašky. Jejich výdej bude probíhat u prezence.

Zveřejněno 10. května 2019 v rubrice [Aktuality]

Na setkání budou v prodeji i kornouty se zmrzlinou!

Kromě jiného mraženého bezlepkového zboží a různých zmrzlin, se můžete těšit i na kornouty, 1 ks za 35 Kč. V sobotu, 11. 5. 2019 od 9:30 do 15:00, v pražském Emauzském klášteře.

Zveřejněno 10. května 2019 v rubrice [Aktuality]

Ochutnávky Schär v Emauzích

Firma Schär Vás spolu s nutriční specialistkou Míšou zve na ochutnávku čerstvých bezlepkových dobrůtek. Vše v sobotu 11. 5. 2019 od 9:30 do 15:00 na XIX. celostátním setkání Sdružení celiaků ČR v Emauzích. Těšíte se stejně jako my?

Zveřejněno 9. května 2019 v rubrice [Aktuality]

Parkování v blízkosti Emauzského kláštera

Pokud přijedete na setkání autem, v okolí kláštera je dostatek parkovacích míst. Jednou z možností je zaparkovat auto v podzemní garáži nákupního centra Nový Smíchov. O víkendu je 5 hodin bez poplatku. Od nákupního centra jezdí tramvaje přímo na Palackého náměstí, odkud je přístup do Emauz nejkratší. Vhodné parkovací stání si můžete najít také na tomto odkazu: https://vph.zpspraha.cz/.

V areálu Emauzského kláštera je možnost pouze naložit a odjet.

Zveřejněno 9. května 2019 v rubrice [Aktuality]

Na jaké bezlepkové občerstvení se můžete těšit?

V následujícím článku se dozvíte, jaké občerstvení pro Vás bude zajištěno na celostátním setkání v Emauzích tuto sobotu 11. května 2019.

Zveřejněno 5. května 2019 v rubrice [Aktuality]

„Může obsahovat stopy lepku“ opět s problémem

"Může obsahovat stopy lepku", resp. "Obsahuje stopové množství lepku" - opět s problémem. Více se dozvíte v následujícím článku

Zveřejněno 2. května 2019 v rubrice [Aktuality]